Календар на събитията за Move Week 2014 в гр. София

02.10.2014 г.
Ще се радваме да участвате в събитията на Move Week 2014 в гр. София и да подкрепите Европейската седмица на движението и спорта провеждана в цяла Европа, чиято цел е да насърчи по мащабното участие във физически дейности и спорт и да допринесе за 100 милиона повече физически активни европейци до 2020 година.
Как да се включите?
Изберете събитието, което ви допада. Бъдете на точното място в точното време. Нашата цел е да осигурим възможно най-много и разнообразни спортни събития, отворени тренировки и дейности, всички те - безплатни за гражданите, за да опитат движението.








29.09.2014, понеделник
Събитие
Локация
Забележка
Контакт и Подробна информация
07:20 – 08:40 Зареждаща йога преди работа
бул.Мария Луиза 58, ет.5, Център Мандала Организатор: Мандала - център за цялостна трансформация http://yogamandala.net/
08:30 – 09:30 Комбат трейнинг (кикбокс)
ул. „Майор Агов“ 1 (зад Исул) Организатор: Любка Асенова – Спортен Център Сектор Б https://www.facebook.com/SportenCentyrSectorB?fref=ts
09:00 – 11:00 Тренировки по Футбол "ФК Атлетик 11"
кв. Студентски град, бул.8-ми Декември, Футболен комплекс "Бонсист" под УНСС, среща пред кафето на комплекс "Бонсист", тел: за връзка - 0877551008 за деца - набор от 2001г. до 2006г., Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
10:00 – 12:00 Body Shaping
1766 София, жк София парк, Търговска зона сгр. 16/3 Записване на телефон 0898696914 www.spark-bg.com
10:30 – 11:30 "Хвърлям, бягам, скачам, карам колело"
ЦДГ № 85 „Родина” www.cdg85rodina.com cdg85@abv.bg
15:00 – 17:00 Тренировки по Футбол "ФК Атлетик 11"
кв. Студентски град, бул.8-ми Декември, Футболен комплекс "Бонсист" под УНСС, среща пред кафето на комплекс "Бонсист", тел: за връзка - 0877551008 за деца - набор от 2001г. до 2006г., Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
15:00 – 16:00 Спортно катерене
Boulderland, Paradise Center, ниво+3 до 30 души, със записване на 0884 013 937, Организатор: Boulderland www.boulderland.eu
15:30 – 16:30 Тренировки по Хокей на трева
НСА "Васил Левски" - Изкуствен терен за Хокей на трева за деца от 5г. до 15г, Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
16:00 – 18:00 Отворена тренировка по самбо и джудо
залата на СК по самбо и джудо „Илинден-София“ – бул.“Сливница“ № 45 Организатор: район "Илинден" www.ilinden.bg
16:30 – 17:30 "Хвърлям, бягам, скачам, карам колело"
ЦДГ № 85 „Родина” www.cdg85rodina.com cdg85@abv.bg
18:00 – 19:30 Тренировки по Спортна гимнастика
НСА "Васил Левски" - Зала по Гимнастика N:308 за деца от 7г. до 14г. възраст, със записване на тел: 0899268834, Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
18:00 – 19:00 Отворена тренировка по самбо и джудо
залата на СК по самбо и джудо „Илинден-София“ – бул.“Сливница“ № 45 Организатор: район "Илинден" www.ilinden.bg
18:00 – 19:00 Тренировки по Художествена гимнастика
Национален стадион „Васил Левски“ вход 26 Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
18:30 - 20:00 Турнир по джаги "Победи световната шампионка - джага предизвикателство за всеки!"
ж.к.Слатина, бул. Цветан Лазаров 13, (срещу борса Слатина) Организатор: Сдружение Фуутура и СК по джаги Джагоарс www.footura.com
18:30 – 20:00 Отворена тренировка Ци гун / Тайдзи цюан
ж.к. Младост І, ул. Михаил Тенев 6, Сграда на Камара на строителите в България, вх. Б до 20 участници за всяко занятие www.xuangui.com
18:30 – 20:00 Капоейра за начинаещи
Залата – кв. Гео Милев, бул. Шипченски проход 63 Организатор: Capoeira Cordao de Ouro www.brincadiera.eu
18:30 – 20:30 Американски футбол
Студентски град, бейзболно игрище до Технически университет тел. за връзка 0878289820 Антон Дойков - председател на "Спортен клуб Софийските мечки" Организатор: "Еволюция Таланти"
19:00 – 20:30 Годжу рю Карате
120 ОУ „Г.С. Раковски“, пл. „Папа Йоан Павел II“ №7 Организатор: Карате клуб Ронин 11 www.ronin11.com
19:00 – 21:00 Отворена тренировка по айкидо
ж.к. Иван Вазов, ул. Димитър Манов 18, вход от към ул. Балша до 15 участници за всяко занятие www.aikido-taikidojo.eu
19:00 – 21:00 Отворена тренировка по капоейра
ж.к. Иван Вазов, ул. Димитър Манов 18, вход от към ул. Балша до 30 участници за всяко занятие www.facebook.com/pages/Capoeira-Luta-Negra
19:00 – 21:00 Отворена тренировка по самбо и джудо
залата на СК по самбо и джудо „Илинден-София“ – бул.“Сливница“ № 45 Организатор: район "Илинден" www.ilinden.bg
19:00 – 20:00 Отворена тренировка по борба
Залата по борба в Национална спортна академия "Васил Левски" - Студентски град Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
19:00 – 21:00 Тайдзицюан (тай чи)
бул. Цар Борис III № 132 Народно читалище ,, Никола Йонков Вапцаров” Организатор: СК "Черен дракон" bg-wushu.com
19:30 – 21:30 Отворена тренировка Уин Чун Кюн
бул. Скобелев 58, ет. 3 до 15 участници за всяко занятие www.xuangui.com
20:00 – 21:30 Kросфит за начинаещи
бул. Никола Вапцаров 57 Тренировките са със записване - тел: 0896638622, Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
20:00 – 21:00 Капоейра за начинаещи
Залата – кв. Гео Милев, бул. Шипченски проход 63 Организатор: Capoeira Cordao de Ouro www.brincadiera.eu
20:00 – 21:00 Отворена тренировка по народни танци
Ул.“Княз Борис I“ №195 зала Български огън 20 души на тренировка, Елена Бачева - 0899 19 53 83 Танцова формация “ Български огън“
20:15 – 22:00 Отворена тренировка по капоейра
Стадион Васил Левски, Зала 5-Б, MD Sport Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg


Групови занимания по: Spinning, Hi-Lo Combo, 30-60-90 (HIIT), ViPR, Bootcamp, Kids Hour
Бул. Джеймс Баучер 99, София До 15 души със записване на 0895704604, Организатор: Get-fit.bg Get-fit.bg


30.09.2014, вторник
Събитие
Локация
Забележка
Контакт и Подробна информация
10:30 – 11:30 "Хвърлям, бягам, скачам, карам колело"
ЦДГ № 85 „Родина” www.cdg85rodina.com cdg85@abv.bg
11:00 – 12:00 Мама и бебе йога
бул.Мария Луиза 58, ет.5, Център Мандала Организатор: Мандала - център за цялостна трансформация http://yogamandala.net/
12:00 – 17:00 Благотворителен футболен турнир
футболен комплекс ”Лозенец спорт”, ул.”Кораб планина” № 6 (между бул. „Черни връх” и бул. ”Джеймс Баучер”) Организатори: СО - Район "Лозенец", 4-то Районно Полицейско Управление, 4-та РСПБЗН (Пожарна) http://lozenets-sofia.org/
12:00 – 14:00 Класическа йога маратон
бул.Мария Луиза 58, ет.5, Център Мандала Организатор: Мандала - център за цялостна трансформация http://yogamandala.net/
14:00 – 15:30 Отворена тренировка по волейбол
109 ОУ „Хр. Смирненски”, ул.”Слатинска”24 Деца: 5 - 7 клас, Организатор: ВК "Ахил Волей" www.ahil-club.com
15:30 – 16:30 Тренировки по Хокей на трева
НСА "Васил Левски" - Изкуствен терен за Хокей на трева за деца от 5г. до 15г, Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
16:00 – 18:00 Отворена тренировка по самбо и джудо
залата на СК по самбо и джудо „Илинден-София“ – бул.“Сливница“ № 45 Организатор: район "Илинден" www.ilinden.bg
16:00 – 18:00 Отворен урок по Зумба
ул. "Велчо Атанасов" 48 кв. Редута, школи Т.А.Й.М.С Организатор: Дружество за ООН www.unabg.com
16:00 – 17:00 Отворена тренировка по волейбол
109 ОУ „Хр. Смирненски”, ул.”Слатинска”24 Деца: 3 - 4 клас, Организатор: ВК "Ахил Волей" www.ahil-club.com
16:30 – 17:30 "Хвърлям, бягам, скачам, карам колело"
ЦДГ № 85 „Родина” www.cdg85rodina.com cdg85@abv.bg
16:30 – 18:00 Kросфит за начинаещи
бул. Никола Вапцаров 57 Тренировките са със записване - тел: 0896638622, Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
16:30 – 18:00 Спортно-образователна и социална интеграция на деца и младежи с увреждания чрез водни спортове
бул. "Прага" 21, басейн на НСА "Васил Левски" Организатор: СК "Адаптирана физическа активност и спорт - НСА" www.nsa.bg
17:00 – 18:00 Йога за всички
бул.Мария Луиза 58, ет.5, Център Мандала Организатор: Мандала - център за цялостна трансформация http://yogamandala.net/
17:00 – 19:00 Street Workout
Парк Хиподрума - площадката се намира до ритуалната зала в парка Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
17:30 – 18:30 Zumba
Залата – кв. Гео Милев, бул. Шипченски проход 63 Организатор: Capoeira Cordao de Ouro www.brincadiera.eu
18:00 - 19:00 Отворена тренировка по лека атлетика
Национална спортна академия "Васил Левски" Ивайло Лазаров - 0898707419 СК "Класа"
18:00 – 19:00 Отворена тренировка по самбо и джудо
залата на СК по самбо и джудо „Илинден-София“ – бул.“Сливница“ № 45 Организатор: район "Илинден" www.ilinden.bg
18:00 – 19:30 Тренировки по Спортна гимнастика
НСА "Васил Левски" - Зала по Гимнастика N:308 за деца от 7г. до 14г. възраст, със записване на тел: 0899268834, Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
18:00 – 19:00 Фитбол
1766 София, жк София парк, Търговска зона сгр. 16/3 Записване на телефон 0898696914 www.spark-bg.com
18:00 – 19:00 Шинкиокушин тренировка, основна група - Японско карате, фул контакт
НСА "Васил Левски" - Зала по Карате за деца - от 5г. - до 14г., Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
18:00 – 20:30 Направи крачка назад. Мобилността като основа на движението.
НСА "Васил Левски" Зала по Гимнастика N:306 Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
18:30 – 20:00 Капоейра за начинаещи
Залата – кв. Гео Милев, бул. Шипченски проход 63 Организатор: Capoeira Cordao de Ouro www.brincadiera.eu
18:30 – 19:45 „Жива вълна“ танцувална практика
бул.Мария Луиза 58, ет.5, Център Мандала Организатор: Мандала - център за цялостна трансформация http://yogamandala.net/
19:00 – 20:00 Шотокан Карате
Гр. София, Руски паметник, ул. „20 април“ № 13, зала VeroniQue Организатор: Карате клуб Ронин 11 www.ronin11.com
19:00 – 21:00 Тайдзицюан (тай чи)
бул. Цар Борис III № 132 Народно читалище ,, Никола Йонков Вапцаров” Организатор: СК "Черен дракон" bg-wushu.com
19:30– 21:00 Отворена тренировка по айкидо
ж.к. Младост І, ул. Михаил Тенев 6, Сграда на Камара на строителите в България, вх. Б до 15 участници за всяко занятие www.aikido-taikidojo.eu
19:30 – 21:00 Шинкиокушин тренировка, основна група - Японско карате, фул контакт
НСА "Васил Левски" - Зала по Карате за основната група са - от 14г. + , Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
19:30 – 21:30 Джу джицу и самоотбрана
Дианабад, Национален център по борба, ул. Пимен Зографски Nо:3, ет.3 , зала по борба до 20 души, записване на 0882 7447 83 , Организатор:Спортен клуб за бойни изкуства Кьокутен www.kyokuten.net
19:00 – 21:00 Отворена тренировка Шаолин цюан /Кунфу на манастира Шаолин/
ж.к. Иван Вазов, ул. Димитър Манов 18, вход от към ул. Балша до 20 участници за всяко занятие www.xuangui.com
19:00 – 21:00 Отворена тренировка Ци гун / Тайдзи цюан
ж.к. Иван Вазов, ул. Димитър Манов 18, вход от към ул. Балша до 20 участници за всяко занятие www.xuangui.com
19:00 – 20:30 Отворена тренировка Уин Чун Кюн
ж.к. Младост І, ул. Михаил Тенев 6, Сграда на Камара на строителите в България, вх. Б до 15 участници за всяко занятие www.xuangui.com
19:00 – 21:00 Отворена тренировка по самбо и джудо
залата на СК по самбо и джудо „Илинден-София“ – бул.“Сливница“ № 45 Организатор: район "Илинден" www.ilinden.bg
19:00 – 20:00 HIIT - високо интензивни, интервални тренировки
Rilon centar - бул."Христо Ботев" 92б сектор В етаж 5 със записване на тел: 0895872865, Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
19:00 – 21:00 Тренировка по Брейк денс
стадион Георги Аспарухов (Герена),бул.Владимир Вазов 47, входът е от от страната на главния вход, до залата по художествена гимнастика на Нешка Робева, X-energy - 0883 44 34 11 Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
19:30 – 20:30 Отворена тренировка по Таекуондо
Кв.Триъгълника (точно до метростанция Хан Кубрат),ул. Болярска 15 читалище "Стилиян Пешев" Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
19:45 – 21:00 Освобождаване от стреса
бул.Мария Луиза 58, ет.5, Център Мандала Организатор: Мандала - център за цялостна трансформация http://yogamandala.net/
21:00– 22:00 Отворена тренировка по капоейра
Булевард Александър Малинов 51, в сградата на Metro City, етаж 1, зала The Hall Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg


Групови занимания по: Spinning, Hi-Lo Combo, 30-60-90 (HIIT), ViPR, Bootcamp, Kids Hour
Бул. Джеймс Баучер 99, София До 15 души със записване на 0895704604, Организатор: Get-fit.bg Get-fit.bg


01.10.2014, сряда
Събитие
Локация
Забележка
Контакт и Подробна информация
07:00 – 08:30 Ащанга йога
бул.Мария Луиза 58, ет.5, Център Мандала Организатор: Мандала - център за цялостна трансформация http://yogamandala.net/
07:30 – 08:30 Динамична медитация
бул.Мария Луиза 58, ет.5, Център Мандала Организатор: Мандала - център за цялостна трансформация http://yogamandala.net/
07:45 – 09:00 Сутрешна йога
Ул. Незабравка 33, ет.1 кв. Изгрев Организатор: Арт Йога Студио Янтра yantra.natalyoga.net
09:00 – 11:00 Тренировки по Футбол "ФК Атлетик 11"
кв. Студентски град, бул.8-ми Декември, Футболен комплекс "Бонсист" под УНСС, среща пред кафето на комплекс "Бонсист", тел: за връзка - 0877551008 за деца - набор от 2001г. до 2006г., Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
09:30 – 11:00 Хатха йога
бул.Мария Луиза 58, ет.5, Център Мандала Организатор: Мандала - център за цялостна трансформация http://yogamandala.net/
09:30 – 11:30 Лекоатлетически крос
парк "Гео Милев", район "Слатина" Организатор: Столична община - район "Слатина” www.so-slatina.org
10:00 – 11:00 Плуване, музикални подвижни игри, подвижни игри, въртене на обръч
ж.к.Свобода ул.”Св.Николай Чудотворец”№ 4 Организатор: ОДЗ№15 ”Чучулига” odz15.info
10:00 – 11:00 Йога за бременни
бул.Мария Луиза 58, ет.5, Център Мандала Организатор: Мандала - център за цялостна трансформация http://yogamandala.net/
10:30 - 13:00 Спортен ден в училище - ПГ по транспорт „Макгахан”
ул. „Кадемлия” № 15 Организатор: СНЦ "Ние сме едно семейство" www.pgtmakgahan.eu
12:00 – 14:00 Класическа йога маратон
бул.Мария Луиза 58, ет.5, Център Мандала Организатор: Мандала - център за цялостна трансформация http://yogamandala.net/
12:00 – 17:00 Благотворителен футболен турнир
футболен комплекс ”Лозенец спорт”, ул.”Кораб планина” № 6 (между бул. „Черни връх” и бул. ”Джеймс Баучер”) Организатори: СО - Район "Лозенец", 4-то Районно Полицейско Управление, 4-та РСПБЗН (Пожарна) http://lozenets-sofia.org/
13:00 – 17:00 Спортен празник - състезателни игри, крос, народни танци
гр. София ул. "Григорий Цамблак" №18 Организатор: Диана Симеонова - 106 ОУ "Григорий Цамблак" http://www.106ou.info
14:00 – 16:00 Спортен празник - футбол
гр. София ул. "Григорий Цамблак" №18 Организатор: Диана Симеонова - 106 ОУ "Григорий Цамблак" http://www.106ou.info
15:00 – 17:00 Тренировки по Футбол "ФК Атлетик 11"
кв. Студентски град, бул.8-ми Декември, Футболен комплекс "Бонсист" под УНСС, среща пред кафето на комплекс "Бонсист", тел: за връзка - 0877551008 за деца - набор от 2001г. до 2006г., Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
15:00 – 16:00 Спортно катерене
Boulderland, Paradise Center, ниво+3 до 30 души, със записване на 0884 013 937, Организатор: Boulderland www.boulderland.eu
15:30 – 16:30 Тренировки по Хокей на трева
НСА "Васил Левски" - Изкуствен терен за Хокей на трева за деца от 5г. до 15г, Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
16:00 – 18:00 Отворена тренировка по самбо и джудо
залата на СК по самбо и джудо „Илинден-София“ – бул.“Сливница“ № 45 Организатор: район "Илинден" www.ilinden.bg
16:00 – 17:00 Щафетни игри, мажоретки, футбол
ж.к.Свобода ул.”Св.Николай Чудотворец”№ 4 Организатор: ОДЗ№15 ”Чучулига” odz15.info
16:30 – .... „Знаещите малки велосипедисти” - Масов Велокрос
Велоалеята на „Цар Борис ІІІ” www.cdg85rodina.com cdg85@abv.bg
17:00 – 19:00 Street Workout
Парк Хиподрума - площадката се намира до ритуалната зала в парка Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
17:30 – 18:30 Zumba
Залата – кв. Гео Милев, бул. Шипченски проход 63 Организатор: Capoeira Cordao de Ouro www.brincadiera.eu
18:00 – 19:00 Отворена тренировка по самбо и джудо
залата на СК по самбо и джудо „Илинден-София“ – бул.“Сливница“ № 45 Организатор: район "Илинден" www.ilinden.bg
18:00 – 19:00 Тренировки по Художествена гимнастика
Национален стадион „Васил Левски“ вход 26 Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
18:00 – 19:30 Тренировки по Спортна гимнастика
НСА "Васил Левски" - Зала по Гимнастика N:308 за деца от 4г. до 7г. възраст, със записване на тел: 0899268834, Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
18:00 – 19:00 Детски балет
ул. Латинка 5 Деца на възраст 3 - 6г, Организатор: Балетно студио "Одет" https://www.facebook.com/ballet.odette
18:30 – 20:30 Американски футбол
Стария Стадион "Академик" - 4-ти километър, зад хотел "Плиска" тел. за връзка 0878289820 Антон Дойков - председател на "Спортен клуб Софийските мечки" Организатор: "Еволюция Таланти"
18:45 – 19:45 Народни танци за начинаещи
131 СОУ "К.А.Тимирязев", ж.к. Младост, ул. "Филип Аврамов" Организатор: Школа за народни танци "Севдице" https://www.facebook.com/pages/%D0%A8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%9D%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B8-%D0%A2%D0%B0%D0%BD%D1%86%D0%B8-%D0%A1%D0%95%D0%92%D0%94%D0%98%D0%A6%D0%95/257705450968859
19:00 – 21:00 Отворена тренировка по самбо и джудо
залата на СК по самбо и джудо „Илинден-София“ – бул.“Сливница“ № 45 Организатор: район "Илинден" www.ilinden.bg
19:00 – 21:00 Тайдзицюан (тай чи)
бул. Цар Борис III № 132 Народно читалище ,, Никола Йонков Вапцаров” Организатор: СК "Черен дракон" bg-wushu.com
19:00 – 20:00 Каланетика
1766 София, жк София парк, Търговска зона сгр. 16/3 Записване на телефон 0898696914 www.spark-bg.com
19:00 – 20:30 Годжу рю Карате
120 ОУ „Г.С. Раковски“, пл. „Папа Йоан Павел II“ №7 Организатор: Карате клуб Ронин 11 www.ronin11.com
19:00 – 20:00 Отворена тренировка по борба
Залата по борба в Национална спортна академия "Васил Левски" - Студентски град Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
19:30 – 21:30 Отворена тренировка Уин Чун Кюн
бул. Скобелев 58, ет. 3 до 15 участници за всяко занятие www.xuangui.com
19:45 – 20:45 Народни танци
131 СОУ "К.А.Тимирязев", ж.к. Младост, ул. "Филип Аврамов" Организатор: Школа за народни танци "Севдице" https://www.facebook.com/pages/%D0%A8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%9D%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B8-%D0%A2%D0%B0%D0%BD%D1%86%D0%B8-%D0%A1%D0%95%D0%92%D0%94%D0%98%D0%A6%D0%95/257705450968859
20:00 – 21:00 Отворена тренировка по народни танци
Ул.“Княз Борис I“ №195 зала Български огън 20 души на тренировка, Елена Бачева - 0899 19 53 83 Танцова формация “ Български огън“
20:00 – 21:30 Kросфит за начинаещи
бул. Никола Вапцаров 57 Тренировките са със записване - тел: 0896638622, Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg


Групови занимания по: Spinning, Hi-Lo Combo, 30-60-90 (HIIT), ViPR, Bootcamp, Kids Hour
Бул. Джеймс Баучер 99, София До 15 души със записване на 0895704604, Организатор: Get-fit.bg Get-fit.bg


02.10.2014, четвъртък
Събитие
Локация
Забележка
Контакт и Подробна информация
09:30 – 11:30 Ученическо състезание и отворена тренировка по волейбол, баскетбол, футбол и бокс
Спортен комплекс Академик" Организатор: Столична община - район "Слатина” www.so-slatina.org
10:00 - 11:00 Отворена тренировка по лека атлетика
Национална спортна академия "Васил Левски" Ивайло Лазаров - 0898707419 СК "Класа"
12:00 – 17:00 Благотворителен футболен турнир
футболен комплекс ”Лозенец спорт”, ул.”Кораб планина” № 6 (между бул. „Черни връх” и бул. ”Джеймс Баучер”) Организатори: СО - Район "Лозенец", 4-то Районно Полицейско Управление, 4-та РСПБЗН (Пожарна) http://lozenets-sofia.org/
13:00 – 17:00 Спортен празник - състезателни игри, крос, народни танци
гр. София ул. "Григорий Цамблак" №18 Организатор: Диана Симеонова - 106 ОУ "Григорий Цамблак" http://www.106ou.info
14:00 – 16:00 Спортен празник - футбол
гр. София ул. "Григорий Цамблак" №18 Организатор: Диана Симеонова - 106 ОУ "Григорий Цамблак" http://www.106ou.info
15:30 – 16:30 Тренировки по Хокей на трева
НСА "Васил Левски" - Изкуствен терен за Хокей на трева за деца от 5г. до 15г, Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
16:00 – 18:00 Отворена тренировка по самбо и джудо
залата на СК по самбо и джудо „Илинден-София“ – бул.“Сливница“ № 45 Организатор: район "Илинден" www.ilinden.bg
16:00 – 17:00 Тренировка по Брейк денс
Flava House - ул. Цар Симеон 70 (вътрешния двор) Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
16:30 – 18:00 Kросфит за начинаещи
бул. Никола Вапцаров 57 Тренировките са със записване - тел: 0896638622, Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
17:00 – 18:00 Балет за деца
1766 София, жк София парк, Търговска зона сгр. 16/3 Записване на телефон 0898696914 www.spark-bg.com
17:30 – 18:30 Zumba
Залата – кв. Гео Милев, бул. Шипченски проход 63 Организатор: Capoeira Cordao de Ouro www.brincadiera.eu
18:00 - 19:00 Отворена тренировка по лека атлетика
Национална спортна академия "Васил Левски" Ивайло Лазаров - 0898707419 СК "Класа"
18:00 – 19:00 Отворена тренировка по самбо и джудо
залата на СК по самбо и джудо „Илинден-София“ – бул.“Сливница“ № 45 Организатор: район "Илинден" www.ilinden.bg
18:00 – 19:00 Шинкиокушин тренировка, основна група - Японско карате, фул контакт
НСА "Васил Левски" - Зала по Карате за деца - от 5г. - до 14г., Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
18:00 – 19:30 Шинкиокушин тренировка, основна група - Японско карате, фул контакт
НСА "Васил Левски" - Зала по Карате за основната група са - от 14г. + , Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
18:00 – 19:00 Капоейра за деца
Суперформа – зала УАСГ – ул. Добри Войников Организатор: Capoeira Cordao de Ouro www.brincadiera.eu
18:00 – 19:00 Народни танци за начинаещи
Зала The Dance - Руски паметник, бул. Ген Скобелев 58 Организатор: Школа за народни танци "Севдице" https://www.facebook.com/pages/%D0%A8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%9D%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B8-%D0%A2%D0%B0%D0%BD%D1%86%D0%B8-%D0%A1%D0%95%D0%92%D0%94%D0%98%D0%A6%D0%95/257705450968859
18:00 – 19:30 Тренировки по Спортна гимнастика
НСА "Васил Левски" - Зала по Гимнастика N:308 за деца от 7г. до 14г. възраст, със записване на тел: 0899268834, Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
18:30 – 19:30 Спонтанна йога
Ул. Незабравка 33, ет.1 кв. Изгрев Организатор: Арт Йога Студио Янтра yantra.natalyoga.net
18:30 – 20:00 Спонтанна йога
НСА "Васил Левски" - Зала по Карате за деца - от 5г. - до 14г., Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
19:00 – 20:00 Шотокан Карате
Гр. София, Руски паметник, ул. „20 април“ № 13, зала VeroniQue Организатор: Карате клуб Ронин 11 www.ronin11.com
19:00 – 20:00 HIIT - високо интензивни, интервални тренировки
Rilon centar - бул."Христо Ботев" 92б сектор В етаж 5 със записване на тел: 0895872865, Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
19:00 – 21:00 Отворена тренировка по капоейра
ж.к. Иван Вазов, ул. Димитър Манов 18, вход от към ул. Балша до 30 участници за всяко занятие www.facebook.com/pages/Capoeira-Luta-Negra
19:00 – 21:00 Тренировка по Брейк денс
стадион Георги Аспарухов (Герена),бул.Владимир Вазов 47, входът е от от страната на главния вход, до залата по художествена гимнастика на Нешка Робева, X-energy - 0883 44 34 11 Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
19:00 – 20:30 Отворена тренировка Уин Чун Кюн
ж.к. Младост І, ул. Михаил Тенев 6, Сграда на Камара на строителите в България, вх. Б до 15 участници за всяко занятие www.xuangui.com
19:00 – 21:00 Отворена тренировка по самбо и джудо
залата на СК по самбо и джудо „Илинден-София“ – бул.“Сливница“ № 45 Организатор: район "Илинден" www.ilinden.bg
19:00 – 20:00 Отворена тренировка по борба
Залата по борба в Национална спортна академия "Васил Левски" - Студентски град Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
19:30 – 21:00 Отворена тренировка по айкидо
ж.к. Иван Вазов, ул. Димитър Манов 18, вход от към ул. Балша до 15 участници за всяко занятие www.aikido-taikidojo.eu
19:30 – 20:30 Народни танци за начинаещи
Зала Музикална академия, бул "Евлоги Георгиев" 94 Организатор: Школа за народни танци "Севдице" https://www.facebook.com/pages/%D0%A8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%9D%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B8-%D0%A2%D0%B0%D0%BD%D1%86%D0%B8-%D0%A1%D0%95%D0%92%D0%94%D0%98%D0%A6%D0%95/257705450968859
19:30 – 21:30 Джу джицу и самоотбрана
Дианабад, Национален център по борба, ул. Пимен Зографски Nо:3, ет.3 , зала по борба до 20 души, записване на 0882 7447 83 , Организатор:Спортен клуб за бойни изкуства Кьокутен www.kyokuten.net
19:30 – 20:30 Отворена тренировка по Таекуондо
Кв.Триъгълника (точно до метро станция Хан Кубрат),ул. Болярска 15 читалище "Стилиян Пешев" Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
21:00– 22:00 Отворена тренировка по капоейра
Булевард Александър Малинов 51, в сградата на Metro City, етаж 1, зала The Hall Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg


Групови занимания по: Spinning, Hi-Lo Combo, 30-60-90 (HIIT), ViPR, Bootcamp, Kids Hour
Бул. Джеймс Баучер 99, София До 15 души със записване на 0895704604, Организатор: Get-fit.bg Get-fit.bg


03.10.2014, петък
Събитие
Локация
Забележка
Контакт и Подробна информация
09:00 – 11:00 Тренировки по Футбол "ФК Атлетик 11"
кв. Студентски град, бул.8-ми Декември, Футболен комплекс "Бонсист" под УНСС, среща пред кафето на комплекс "Бонсист", тел: за връзка - 0877551008 за деца - набор от 2001г. до 2006г., Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
10:00 – 12:00 Body Shaping
1766 София, жк София парк, Търговска зона сгр. 16/3 Записване на телефон 0898696914 www.spark-bg.com


SCUBA гмуркане в басейн
басейн Спартак С предварително записване на 0886 166 199 www.bg-diving.com
12:00 – 17:00 Благотворителен футболен турнир
футболен комплекс ”Лозенец спорт”, ул.”Кораб планина” № 6 (между бул. „Черни връх” и бул. ”Джеймс Баучер”) Организатори: СО - Район "Лозенец", 4-то Районно Полицейско Управление, 4-та РСПБЗН (Пожарна) http://lozenets-sofia.org/
13:00 – 17:00 Спортен празник - състезателни игри, крос, народни танци
гр. София ул. "Григорий Цамблак" №18 Организатор: Диана Симеонова - 106 ОУ "Григорий Цамблак" http://www.106ou.info
14:00 – 16:00 Спортен празник - футбол
гр. София ул. "Григорий Цамблак" №18 Организатор: Диана Симеонова - 106 ОУ "Григорий Цамблак" http://www.106ou.info
15:00 – 17:00 Тренировки по Футбол "ФК Атлетик 11"
кв. Студентски град, бул.8-ми Декември, Футболен комплекс "Бонсист" под УНСС, среща пред кафето на комплекс "Бонсист", тел: за връзка - 0877551008 за деца - набор от 2001г. до 2006г., Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
15:30 – 16:30 Тренировки по Хокей на трева
НСА "Васил Левски" - Изкуствен терен за Хокей на трева за деца от 5г. до 15г, Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
16:00 – 18:00 Отворена тренировка по самбо и джудо
залата на СК по самбо и джудо „Илинден-София“ – бул.“Сливница“ № 45 Организатор: район "Илинден" www.ilinden.bg
16:00 – 17:00 Тренировка по Хип-Хоп
Flava House - ул. Цар Симеон 70 (вътрешния двор) Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
18:00 – 19:00 Отворена тренировка по самбо и джудо
залата на СК по самбо и джудо „Илинден-София“ – бул.“Сливница“ № 45 Организатор: район "Илинден" www.ilinden.bg
18:00 – 19:30 Тренировки по Спортна гимнастика
НСА "Васил Левски" - Зала по Гимнастика N:308 за деца от 4г. до 7г. възраст, със записване на тел: 0899268834, Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
18:00 – 19:00 Шинкиокушин тренировка, основна група - Японско карате, фул контакт
НСА "Васил Левски" - Зала по Карате за деца - от 5г. - до 14г., Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
18:00 – 19:00 Лека атлетика
Национален стадион "Васил Левски" - сборен пункт - вход 26 Организатор: "Дарко Тийм" http://darkoteam.com/
18:00 – 19:00 Тренировки по Художествена гимнастика
Младост 3, бул.Александър Миладинов 51, сграда Metro City, етаж +1, Спортна зала The Hall тел. за връзка 0898 916666, Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
18:30 – 20:00 Отворена тренировка Ци гун / Тайдзи цюан
ж.к. Младост І, ул. Михаил Тенев 6, Сграда на Камара на строителите в България, вх. Б до 20 участници за всяко занятие www.xuangui.com
18:30 – 20:30 Американски футбол
Стария Стадион "Академик" - 4-ти километър, зад хотел "Плиска" тел. за връзка 0878289820 Антон Дойков - председател на "Спортен клуб Софийските мечки" Организатор: "Еволюция Таланти"
19:00 – 20:30 Ориенталски танци
бул.Мария Луиза 58, ет.5, Център Мандала Организатор: Мандала - център за цялостна трансформация http://yogamandala.net/
19:00 – 20:30 Годжу рю Карате
120 ОУ „Г.С. Раковски“, пл. „Папа Йоан Павел II“ №7 Организатор: Карате клуб Ронин 11 www.ronin11.com
19:20 – 20:30 Шотокан Карате
Гр. София, Руски паметник, ул. „20 април“ № 13, зала VeroniQue Организатор: Карате клуб Ронин 11 www.ronin11.com
19:30 – 21:00 Отворена тренировка по айкидо
ж.к. Младост І, ул. Михаил Тенев 6, Сграда на Камара на строителите в България, вх. Б до 15 участници за всяко занятие www.aikido-taikidojo.eu
19:00 – 21:00 Отворена тренировка Шаолин цюан /Кунфу на манастира Шаолин/
ж.к. Иван Вазов, ул. Димитър Манов 18, вход от към ул. Балша до 20 участници за всяко занятие www.xuangui.com
19:00 – 21:00 Отворена тренировка Ци гун / Тайдзи цюан
ж.к. Иван Вазов, ул. Димитър Манов 18, вход от към ул. Балша до 20 участници за всяко занятие www.xuangui.com
19:00 – 21:00 Тренировка по Брейк денс
стадион Георги Аспарухов (Герена),бул.Владимир Вазов 47, входът е от от страната на главния вход, до залата по художествена гимнастика на Нешка Робева, X-energy - 0883 44 34 11 Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
19:00 – 21:00 Отворена тренировка по самбо и джудо
залата на СК по самбо и джудо „Илинден-София“ – бул.“Сливница“ № 45 Организатор: район "Илинден" www.ilinden.bg
19:00– 21:00 Отворена тренировка Уин Чун Кюн
бул. Скобелев 58, ет. 3 до 15 участници за всяко занятие www.xuangui.com
19:30 – 21:00 Шинкиокушин тренировка, основна група - Японско карате, фул контакт
НСА "Васил Левски" - Зала по Карате за основната група са - от 14г. + , Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
20:00 – 21:30 Kросфит за начинаещи
бул. Никола Вапцаров 57 Тренировките са със записване - тел: 0896638622, Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
20:15 – 22:00 Отворена тренировка по капоейра
Стадион Васил Левски, Зала 5-Б, MD Sport Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg


Групови занимания по: Spinning, Hi-Lo Combo, 30-60-90 (HIIT), ViPR, Bootcamp, Kids Hour
Бул. Джеймс Баучер 99, София До 15 души със записване на 0895704604, Организатор: Get-fit.bg Get-fit.bg


04.10.2014, събота
Събитие
Локация
Забележка
Контакт и Подробна информация
09:30 - 12:00 Отворена тренировка и турнир по хокей на трева - за деца, юноши и възрастни
Младост 3, Cпортен Комплекс Младост 3 - до блок 356 Организатор: Сдружение Фуутура www.footura.com
10:00 - 14:00 Турнир "Децата на София"
Национален стадион "Васил Левски" Организатор: "Приорити спорт" prioritysport@gmail.com
10:00 - 16:00 Цялостна кръгова 30-минутна тренировка само за жени
FitCurves Младост - жк. Младост 1, ул. „Д-р Стоян Чомаков“ 4А, ет. 3 4бр. в рамките на 30 минути, Записвания на 0884132798 www.fitcurves.bg
10:00 – 11:00 Капоейра за деца
Мотфиз – Зона Б5 Организатор: Capoeira Cordao de Ouro www.brincadiera.eu
11:00 – 13:00 Направи крачка назад. Мобилността като основа на движението.
НСА "Васил Левски" Зала по Гимнастика N:306 Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
12:00 – 15:00 Практически съвети и каране с момчетата от Ram Bikes Team
НСА "Васил Левски" алеята пред 70ти блок Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
12:30 – 13:30 Народни танци за начинаещи
Зала The Dance - Руски паметник, бул. Ген Скобелев 58 Организатор: Школа за народни танци "Севдице" https://www.facebook.com/pages/%D0%A8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%9D%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B8-%D0%A2%D0%B0%D0%BD%D1%86%D0%B8-%D0%A1%D0%95%D0%92%D0%94%D0%98%D0%A6%D0%95/257705450968859
13:00 – 17:00 Спортен празник - състезателни игри, крос, народни танци
гр. София ул. "Григорий Цамблак" №18 Организатор: Диана Симеонова - 106 ОУ "Григорий Цамблак" http://www.106ou.info
13:00 – 14:30 Класически балет
ул. Латинка 5 Деца на възраст 6 - 8г, Организатор: Балетно студио "Одет" https://www.facebook.com/ballet.odette
13:00 – 14:00 Зумба
бул. "България" 69, България Мол Организатор: Аеробик клуб "Денсхол" www.dancehallaerobics.com
13:00 – 14:00 Зумба
1766 София, жк София парк, Търговска зона сгр. 16/3 Записване на телефон 0898696914 www.spark-bg.com
13:00 - 20:00 Move week cup - Футболен турнир
Младост 3, Cпортен Комплекс Младост 3 - до блок 356 Заб. броят на участващите отбори е от 4 до 8 (по 6 души), Организатор: Мартин Цветков и Евгени Найденов mladost3-sport.jimdo.com
14:30 – 16:00 Модерен и Джаз балет
ул. Латинка 5 Деца на възраст 8 - 10г, Организатор: Балетно студио "Одет" https://www.facebook.com/ballet.odette
15:00 – 18:00 iMove с НМФ - капоейра, йога на смеха, стрелба с лък, забавни игри
УНСС, спортен комплекс "Бонсист" Организатор: Национален младежки форум www.nmf.bg
16:00 – 17:00 Балет за деца
ж.к. "Манастирски ливади - запад", ул. "Казбек" 30 Организатор: Аеробик клуб "Денсхол" www.dancehallaerobics.com
16:00 – 17:30 Класически балет
ул. Латинка 5 Деца на възраст 11-14г, Организатор: Балетно студио "Одет" https://www.facebook.com/ballet.odette
16:00 – 17:00 Капоейра за деца
Залата – кв. Гео Милев, бул. Шипченски проход 63 Организатор: Capoeira Cordao de Ouro www.brincadiera.eu
16:30 – 18:00 Kросфит за деца
бул. Никола Вапцаров 57 Тренировките са със записване - тел: 0896638622, Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
17:00 – 18:00 Спортни танци
ж.к. "Манастирски ливади - запад", ул. "Казбек" 30 Организатор: Аеробик клуб "Денсхол" www.dancehallaerobics.com
17:30 – 19:00 Модерен и Джаз балет
ул. Латинка 5 Деца на възраст 11-14г, Организатор: Балетно студио "Одет" https://www.facebook.com/ballet.odette
17:00 – 19:00 Street Workout
Парк Хиподрума - площадката се намира до ритуалната зала в парка Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
17:00 – 18:30 Класическа йога
бул.Мария Луиза 58, ет.5, Център Мандала Организатор: Мандала - център за цялостна трансформация http://yogamandala.net/
18:00 – 19:30 Kросфит за начинаещи
бул. Никола Вапцаров 57 Тренировките са със записване - тел: 0896638622, Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
18:00 – 19:30 Йога за бременни
бул.Мария Луиза 58, ет.5, Център Мандала Организатор: Мандала - център за цялостна трансформация http://yogamandala.net/
18:00 – 19:30 Шинкиокушин тренировка, основна група - Японско карате, фул контакт
НСА "Васил Левски" - Зала по Карате за основната група са - от 14г. + , Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
19:00 – 20:15 Аеро йога (летяща йога)
бул.Мария Луиза 58, ет.5, Център Мандала 9-само с предварително записване - 0894488802, Организатор: Мандала - център за цялостна трансформация http://yogamandala.net/
19:00 – 20:00 Капоейра за начинаещи
Залата – кв. Гео Милев, бул. Шипченски проход 63 Организатор: Capoeira Cordao de Ouro www.brincadiera.eu


Групови занимания по: Spinning, Hi-Lo Combo, 30-60-90 (HIIT), ViPR, Bootcamp, Kids Hour
Бул. Джеймс Баучер 99, София До 15 души със записване на 0895704604, Организатор: Get-fit.bg Get-fit.bg


05.10.2014, неделя
Събитие
Локация
Забележка
Контакт и Подробна информация
09:15 - 12:00 Турнир по Тенис за аматьори
ж.к.Слатина, бул. Цветан Лазаров 13, (срещу борса Слатина) Организатор: Сдружение Фуутура и Олимпик Спорт www.footura.com
09:30 - 12:00 Щафета 3×2000 метра – „Колелото"
жк. Дианабад, местността „Колелото“, Старт – Финал при къщичката на „Баба Яга“ Организатор: СК "Югозапад" СК Югозапад FB Page
10:00 – 11:00 Капоейра за деца
Мотфиз – Зона Б5 Организатор: Capoeira Cordao de Ouro www.brincadiera.eu
10:00 - 20:00 Move week cup - Футболен турнир
Младост 3, Cпортен Комплекс Младост 3 - до блок 356 Заб. броят на участващите отбори е от 4 до 8 (по 6 души), Организатор: Мартин Цветков и Евгени Найденов mladost3-sport.jimdo.com
11:00 – 12:00 Йога за деца
ул. Латинка 5 Деца на възраст 3 - 6г, Организатор: Балетно студио "Одет" https://www.facebook.com/ballet.odette
11:00 – 12:30 Kросфит за деца
бул. Никола Вапцаров 57 Тренировките са със записване - тел: 0896638622, Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
12:00 – 15:00 Практически съвети и каране с момчетата от Ram Bikes Team
НСА "Васил Левски" алеята пред 70ти блок Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
12:00 – 13:00 Йога за деца
ул. Латинка 5 Деца на възраст 6 - 9г, Организатор: Балетно студио "Одет" https://www.facebook.com/ballet.odette
13:00 – 17:00 Спортен празник - състезателни игри, крос, народни танци
гр. София ул. "Григорий Цамблак" №18 Организатор: Диана Симеонова - 106 ОУ "Григорий Цамблак" http://www.106ou.info
15:00 – 16:00 Йога за деца
1766 София, жк София парк, Търговска зона сгр. 16/3 Записване на телефон 0898696914 www.spark-bg.com
15:00 - 18:00 Отворена фитнес тренировка
NordGym - жк Свобода, ул. Дилянка 20 парола “MoveWeekNG” www.nordgym.com
16:00 – 17:00 Тренировки по Художествена гимнастика
Младост 3, бул.Александър Миладинов 51, сграда Metro City, етаж +1, Спортна зала The Hall тел. за връзка 0898 916666, Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg
16:00 – 17:00 Капоейра за деца
Залата – кв. Гео Милев, бул. Шипченски проход 63 Организатор: Capoeira Cordao de Ouro www.brincadiera.eu
17:00 – 18:30 Класическа йога
бул.Мария Луиза 58, ет.5, Център Мандала Организатор: Мандала - център за цялостна трансформация http://yogamandala.net/


Групови занимания по: Spinning, Hi-Lo Combo, 30-60-90 (HIIT), ViPR, Bootcamp, Kids Hour
Бул. Джеймс Баучер 99, София До 15 души със записване на 0895704604, Организатор: Get-fit.bg Get-fit.bg
19:30 – 21:00 Kросфит за начинаещи
бул. Никола Вапцаров 57 Тренировките са със записване - тел: 0896638622, Организатор: "Еволюция Таланти" dimityr_s_iliev@abv.bg


11.10.2014, събота
Събитие
Локация
Забележка
Контакт и Подробна информация
12:00 - 14:00 Танцов маратон за цялото семейство - Wake your body
парка Заимов Организатор: Radio Family и Coca-Cola




Ако желаете да организирате събитие, които ще мобилизира вашата общност по един забавен начин - присъединете се към MOVE Week.
Повече информация как да го направите: http://www.bulsport.bg/i.php/moveweek2014/view.html?nid=8873









Събитията, които сме създали за София, и които можете да популяризирате в социалните мрежи ще откриете тук: https://www.facebook.com/bulsport.bg





Официални партньори на MOVE Week 2014 за България:


Министерство на младежта и спорта
www.mpes.government.bg
Министерство на образованието и науката
www.mon.bg
Национална Спортна Академия “Васил Левски”
www.nsa.bg
Национално представителство на студентските съвети НПСС
www.npss.bg


Спонсори на MOVE Week 2014 за гр. София:


LG Bulgaria
www.lg.com/bg
Emmi Nail Bulgaria
www.emmi-nail.bg


Партньори на MOVE Week 2014 за гр. София:


Столична община - район "Лозенец"
http://lozenets-sofia.org
Столична община - район "Илинден"
www.ilinden.bg
Столична община - район "Слатина”
www.so-slatina.org
Столична община - район "Студентски”
www.studentski.bg
"Еволюция Таланти"
https://www.facebook.com/mitko.iliev.75?fref=ts
ЦДГ № 85 „Родина”
www.cdg85rodina.com
106 ОУ "Григорий Цамблак"
www.106ou.info
ФитКървс
www.fitcurves.bg
Фитнес NordGym
www.nordgym.com
СНЦ "Ние сме едно семейство"
weareonefamily2000@abv.bg
Асоциация Капоейра България - Лута Негра
https://www.facebook.com/pages/Capoeira-Luta-Negra/371385846222042?fref=ts
Кунфу център Сюангуей
www.xuangui.com
Тайки доджо
www.aikido-taikidojo.eu
Спортен комплекс “Спарк”
www.spark-bg.com
ABADA-Capoeira Bulgaria
www.abadacapoeira-bulgaria.com
Таекуондо клуб "Нерон"
https://www.facebook.com/pages/Taekwondo-Club-Neron/106180276223795
Street Workout Bulgaria
www.street-workout.bg
Спорт Олимпик
www.sportolympique.net
Сдружение Фуутура
www.footura.com
Cпортен Комплекс Младост 3
http://mladost3-sport.jimdo.com/
Flava house
www.swkz.org
Тенис Малеева АД
http://maleevaclub.com
ОДЗ№15 ”Чучулига”
odz15.info
СК ”Югозапад”
СК Югозапад FB Page
Shinkyokushin fighters NSA
www.facebook.com/nsashinkyokushin
Клуб "Художествена гимнастика - ЦСКА"
www.facebook.com/CSKArhythmic?fref=ts
Спортна гимнастика за деца НСА
www.facebook.com/ArtisticGymnasticsNSA?fref=ts
Балетно студио "Одет"
https://www.facebook.com/ballet.odette
Кросфит тренировки
https://www.facebook.com/dilyana.kisyova.uye
X-Energy Crew
www.facebook.com/pages/X-Energy-Crew/449633068443981?ref=hl
СФК "Лозенец Спорт"
www.sfclozenets.com
ВК "Ахил Волей"
www.ahil-club.com
HIIT тренировка
https://www.facebook.com/dilyana.kisyova.uye
"ФК Атлетик 11"
www.facebook.com/groups/233614790167679
Ram Bikes Team
www.ram-bikes.com
Спортен клуб "Класа"
www.nsa.bg
Танцова формация “ Български огън“
elibacheva@abv.bg
Аеробик клуб "Денсхол"
www.dancehallaerobics.com
Дружество за ООН
www.unabg.com
Boulderland
www.boulderland.eu
Хокей на трева НСА


Карате клуб Ронин 11
www.ronin11.com


Спортен Център Сектор Б
https://www.facebook.com/SportenCentyrSectorB?fref=ts
Dance Station
Dance Station
Спортен клуб за бойни изкуства Кьокутен
www.kyokuten.net
Мандала - център за цялостна трансформация
http://yogamandala.net/
Капоейра група Cordão de Ouro България
www.facebook.com/CapoeiraCdoBulgaria
СК "Черен дракон"
bg-wushu.com
Арт Йога Студио Янтра
yantra.natalyoga.net


Организатор: "Приорити спорт"
prioritysport@gmail.com

Медийни партньори на MOVE Week 2014 за гр. София:


Radio Family
www.radiofamily.bg
Национална младежка медия
www.mladite.info
BulgariaUtre.bg
www.bulgaria.utre.bg
SportOnline
www.sportonline.bg
Zamunda.NET
zamunda.net
BB-Team
www.bb-team.org
Mail.bg
www.mail.bg
Peika.bg
www.peika.bg


Организатори на MOVE Week 2014:


ISCA /Международна асоциация за култура и спорт/
www.isca-web.org
Фондация Coca Cola
www.coca-cola.com
Европейска федерация по колоездене
www.ecf.com
Сдружение BG Be active - Пловдив
www.wowsport.info
Сдружение Варненски младежки фестивал
www. www.funcity.bg
Асоциация за развитие на българския спорт
www.bulsport.bg